O nas
Kim jesteśmy?

Sava decorate to unikatowość w Twoim wnętrzu

Artykuły ozdobne do domu nie muszą być nudne i powtarzalne. Z pewnością chcesz, aby Twoje wnętrze było jedyne w swoim rodzaju – i właśnie takie będzie, jeśli zdecydujesz się na handmade dekoracje do salonu. Zostały one stworzone z wyselekcjonowanych materiałów, a każdy ich detal otrzymał tyle uwagi, ile tylko potrzebował. Sava Decorate to sklep internetowy z rękodziełem, gdzie czekają na Ciebie gatunkowe produkty stworzone z miłością do sztuki. Ręcznie robione ozdoby sprawią, że pokochasz niepowtarzalne wzory i kształty, których nie da się odtworzyć. Niech otulą Cię barwy, a twoje serce skradną detale. Wejdź do świata dekoracji do domu handmade i delektuj się chwilą. 

Dzięki niezwykłemu materiałowi, jakim jest gips polimerowy możemy dowolnie personalizować dekoracje do domowej przestrzeni uwzględniając kolor, wzór i różne dodatki z oferty. 

My zainspirowaliśmy się wyjazdem na Santorini, gdzie różnorodność ozdób ręcznie wykonanych wzbudziła we mnie chęć tworzenia. Wyspa zaoferowała nam nie tylko rzeźby, ale też wazony czy kubki i większe dekoracje stojące. Ręcznie wykonane malowidła i wzory spowodowały, że poczułam chęć stworzenia własnego sklepu, w którym namiastkę tego, co czułam w Oia dam swoim odbiorcom i klientom!

jujnj
lata doświadczenia
5 +
DSC_1434-2