WARSZTATY Z GIPSU POLIMEROWEGO
magnesy ślubne
przy winie z okazji Wieczoru Panieńskiego

 

Jeśli jesteś organizatorką wieczoru panieńskiego swojej ukochanej przyjaciółki, siostry, kuzynki, mamy lub koleżanki pomyśl choć przez chwilę o naszych warsztatach. Na pewno każda Panna Młoda marzy o czymś co pozostanie na długo w jej pamięci, ale także dołoży nowych i przepięknych wspomnień wraz z druhnami.

 

Wieczory panieńskie mogą być pełne szampańskiej zabawy, ponieważ wprowadzimy Was w ten klimat, dzięki przekąską, muzyce i winie spod żnińskiej winnicy. Warto poświęcić czas na wspólnym stworzeniu upominków dla gości weselnych w formie magnesów. Wyjdziecie nie tylko z nowymi wspomnieniami, ale także prezentami dla gości, dzięki czemu Panna Młoda nie będzie musiała poświęcać wielu godzin na ich poszukiwanie.

 

Pozwól odstresować się Pannie Młodej przed najpiękniejszą drogą w jej życiu, aby na chwilę zapomniała o weselnych przygotowaniach i ilości zadań do zrobienia. Niech to będzie wspaniały czas na wspólne rozmowy. Dekoracje z gipsu polimerowego to nowy sposób na wykonanie przedmiotów codziennego użytku tak, by zachwyciły nie tylko domowników, ale też gości! Dzięki nam bez posiadania żadnych artystycznych umiejętności stworzysz to o czym marzysz!

 

 

Dzięki tej nowoczesnej formie wykonasz razem z nami:

 • Magnesy ślubne z gipsu polimerowego w kształcie serca- ilość sztuk należy podać w wiadomości po wybraniu warsztatów. Chciałabyś je zapakować? Taką informację zawrzyj wraz z podaniem ilości sztuk.

 

 

Program warsztatów jest bardzo przyjemny dla każdej uczestniczki. Wyświetlana będzie także krótka prezentacja w formie graficznej. O czym opowiemy?

I etap:

 • czym jest gips polimerowy
 • odporność gipsu polimerowego
 • jakie dekoracje możemy stworzyć z wykorzystaniem gipsu (prezentacja przykładowych)
 • jak uzyskać kolory
 • jak połączyć dwa kolory, aby powstała nowa barwa

II etap:

 • wykonasz masę do magnesów
 • zabarwisz masę według upodobań lub koloru w motywie przewodnim wesela
 • wypolerujesz i zalakierujesz magnesy
 • *zapakujesz- przy wybraniu takiej opcji (opcje: kartonik, folia celofan, organza)
 • w międzyczasie zjesz coś smakowitego i wypijesz ciepły lub zimny napój albo wino

 

 

Na zakończenie warsztatów zabierzecie do domu upominki dla gości. 

Nie musisz wracać po nie w innym terminie.

Czas trwania: ok. 2.5 godziny

Koszt warsztatów: od 120 zł /osoba*

*Koszt uzależniony od ilości magnesów oraz opakowania. Poproś o wycenę podając takie informacje, jak: ilość potrzebnych magnesów oraz wybór opakowania (celofan, pudełko, organza).

Po warsztatach otrzymasz od nas mini upominek!

Ilość osób: max. 8 uczestników

Bydgoszcz

WYPEŁNIJ FORMULARZ I USTAL DOGODNY TERMIN- po dokonaniu rezerwacji sali otrzymasz adres warsztatów.

Zapisz się