Współpraca

Nasze dekoracje sprawdzą się idealnie nie tylko w domu! 

Przekonaj się razem z nami, jak szeroki jest wachlarz wykorzystania naszego asortymentu.

 

Kto i w jakich miejscach może ich użyć?

  • architekt/projektant/home stager– oryginalne dodatki do projektowanych wnętrz, które są niepowtarzalne oraz dobierane i tworzone indywidualnie do potrzeb nabywcy i pomieszczeń.
  • salon kosmetyczny/ beauty/odnowy biologicznej/fryzjerski/masażu– dodatek dekoracyjny na recepcję i poczekalnię. Pamiętaj, że my kobiety i uwielbiamy, gdy miejsce, w którym przebywamy jest ciekawe i wygląda dobrze. W naszej ofercie posiadamy także podstawkę specjalnie wykonaną do ekspozycji wizytówek salonu. 
  • producent mebli/oświetlenia– chcesz połączyć siły i tworzyć cały pakiet rozwiązań dla klienta lub wykorzystać nasze dekoracje do sesji zdjęciowych z Twoim meblem.
  • restauracja– spotkanie z najbliższymi to chwile bezcenne, a według badań najbardziej nam potrzebne. Jeśli chcesz, aby Twój klient wracał, ponieważ Twój wystrój i kulinaria przyciągają go, to na pewno nasze dekoracje pomogą Ci to osiągnąć.
  • kwiaciarnia– ekspozycja suszonych bukietów, organizacja przestrzeni przy pomocy wazonów, a także poszerzenie oferowanych produktów w kwiaciarni o dekoracje.
  • przestrzenie biznesowe– obrazy, abstrakcje, kolor, który pozytywnie wpływa na pracowników- powodują nie tylko wzrost energii, ale też wyciszenie podczas pracy.
  • wedding planer/ dekorator ślubny/ prezenty dla gości– prezentacja biżuterii na podstawkach/szkatułce podczas kręcenia filmu, dekoracja sali np. wazony świeczniki. Produkty, których nie spotkamy na żadnym innym stole weselnym.
  • upominki dla klientów– to opcja, o którą powinien zatroszczyć się każdy usługodawca.
  • domki na wynajem/ hotele– piękna i estetyczne przestrzeń to nie tylko dobór głównych dodatków, mebli i tekstyliów. Aby podbić klimat we wnętrzu dekoracje tak, jak lampy gipsowe, tace pod wodę, podstawki pod świece, świeczniki na t-lighty czy wazony postawią kropkę nad „i”.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail. W tytule wiadomości napisz “Współpraca”. Chętnie dowiemy się czym się zajmujesz, co składa się na Twoją ofertę oraz na czym miałaby polegać nasza współpraca. 

 

Dzięki naszej ofercie dekoracji możesz zyskać niższe ceny, rabaty ilościowe czy darmowe wysyłki, a nawet małe gratisy. Pamiętaj, że nasza oferta nie jest ofertą czysto hurtową ze względu na to, że tworzymy dekoracje ręcznie robione, które różnią się od masowych unikatowością, poświęconym czasem, doświadczeniem czy personalizacją.